Naše služby

Orbico nabízí kompletní a úplná obchodní řešení pro prodej a distribuci, logistické služby, marketing a řízení značek pro velký počet různých průmyslových odvětví a oblastí jako jsou FMCG, kosmetické výrobky, farmacie, hračky a textilní výrobky, elektrická zařízení, cigarety, motorové oleje a mnoho dalších.

Poskytujeme služby vynikající kvality našim hlavním odběratelům a zákazníkům tím, že jim přinášíme obchodní hodnotu, růst a rozvoj. Dnes se obchodní aktivity Orbico rozpínají od Baltu po Černé moře, přes 17 zemí. Využívají v součinnosti podpůrných funkcí a zkušeností z řízení spolu s velkým soustředěním a hlubokou přítomností na místním trhu, se znalostmi a profesionální odborností.  

Naši zákazníci mají všichni značný a uznávaný podíl na trhu, počínaje velkými nadnárodními řetězci, místními maloobchodními řetězci po velkoobchody, lékárny, nezávislé místní obchodníky, B2B podnikatele a specializované prodejní řetězce.

Orbico dnes spolupracuje s více než 50ti dodavateli, řídí více než 200 celosvětových a místních značek a zásobuje více než 40000 zákazníků.